Корпорація МЕРЕЖА

ПЕРІОДИЧНІ ВИДАННЯ
Інтегровані в платформу LIGA:ZAKON

Стартова ціна*, грн

Абонентське обслуговування**, грн/міс

БУХГАЛТЕР&ЗАКОН
Аналітичне видання для бухгалтера. 1 раз на 2 тижні.
Для бухгалтерів та фінансистів із глибинним систематизованим аналізом найважливіших бухгалтерських тематик з оглядом на практику, досвід судового вирішення питань, рекомендації фіскальних та контролюючих органів.
1 330
ЮРИСТ&ЗАКОН
Аналітичне видання для юриста. 1 раз на тиждень.
Для практики правозастосування з нагальних для юристів питань. Вміщує унікальні типи аналітичних матеріалів щодо огляду тематик професійних юридичних форумів, алгоритми дії у практичних ситуаціях, зразки документів із рекомендаціями щодо складання та застосування
1 420
ВІСНИК МСФЗ
Аналітичне видання про міжнародні стандарти фінзвітності, 1 раз на місяць. Видання про застосування міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) в практиці українських підприємств. Містить бібліотеку офіційних перекладів МСФЗ та аналітичні матеріали експертів. Також висвітлюються питання міжнародного оподаткування.
1 460
*«Стартова ціна» - первинна ліцензія на право використання програмного продукту.
**Передоплата за Абонентське обслуговування проводиться щонайменше за 3 місяці. В разі потреби сплачувати за місяць, ціна збільшується на 10%.
«Абонентське обслуговування» – продовження дії ліцензії на право використання програмного продукту. Ціни вказано в гривнях без ПДВ.
Операції з цього прайсу не оподатковуються ПДВ відповідно до Податкового кодексу України.