Корпорація МЕРЕЖА
Інноваційна хмарна розробка для бізнесу від ЛІГА:ЗАКОН
24 грудня 2015 року лідер ринку інформаційно-правових послуг – компанія ЛІГА:ЗАКОН презентувала нову інноваційну розробку для бізнесу – хмарну Платформу LIGA:ZAKON. Тепер, щоб працювати із будь-яким продуктом компанії, достатньо навіть мобільного доступу до Інтернету 2G!
 
Інформаційно-правову та комунікаційну платформу для розвитку бізнесу LIGA:ZAKON (так назвали в компанії своє нове рішення) розробляли понад рік. Новий продукт є не лише найбільшою та структурованою базою нормативно-правової документації, яка щодня поповнюється сотнями документів, що генерують різні органи влади всіх рівнів, але й комфортним, інтуїтивно зрозумілим інструментарієм для роботи. До Платформи увійшов цілий ряд модулів-продуктів, інтернет-видань компанії, які відтепер також будуть доступні в хмарі.
 
Окрім рішень, що зарекомендували себе, для юристів та бухгалтерів, у новій Платформі з’являться модулі, які будуть максимально корисні в роботі фактично всіх учасників бізнесу – фінансиста, HR-ра, спеціаліста з безпеки і навіть керівника та власника компанії – «Правова картина дня», «Безпека бізнесу», «Ситуації для бізнесу, бухгалтера, юриста», «Новації 2016». Протягом року компанія планує вивести ще кілька інформаційних і сервісних модулів-продуктів, які будуть представлені на Платформі та пов’язані єдиною системою пошуку.
 
Зручна структура, інтелектуальний пошук у всіх модулях платформи, легкий сучасний дизайн, доступність та адаптивність до всіх видів пристроїв – ось що відрізняє нову розробку LIGA:ZAKON.
 
На сьогоднішній день вже завершилося бета-тестування продукту, і Платформа стала доступною для ринку. 
 
Тож компанія ЛІГА:ЗАКОН готова запропонувати ринку перший реліз платформи - конфігурацію WELCOME, до якої ввійшло близько 20 продуктових модулей Платформи.