Корпорація МЕРЕЖА
Нове видання "Вісник МСФЗ"
Бурхливий розвиток бухгалтерського обліку і вже швидка обов'язковість МСФЗ (Міжнародних стандартів фінансової звітності) для всіх учасників бізнес-процесів в Україні роблять неможливим ігнорування їх знання та розуміння.
Уже сьогодні всі банківські і фінансові структури, страхові компанії, публічні акціонерні товариства не просто зобов'язані їх застосовувати відповідно до законодавства, а й розуміють, що наявність у них звітності по МСФЗ підвищує інтерес інвесторів, прозорість, і, безумовно, сприяють припливу інвестицій. У найближчому майбутньому всі серйозні бізнес-структури Україні будуть звітувати за МСФЗ і лише відстаючі - тягнути з відходом від національних стандартів.
 
МСФЗ являють собою стандарти, засновані на принципах, і це відрізняє їх від національних, заснованих, як правило, на жорстко прописаних правилах. Наприклад, принципи нарахування, безперервності діяльності, обережності, доречності і т.д. Саме чітке знання і правильне розуміння цих та інших принципів фінансової звітності - запорука успіху будь-якого керівника, який хоче бачити свій бізнес процвітаючим і перспективним.
 
Бухгалтер, фінансист, аудитор та інші спеціалісти бухгалтерсько-фінансової сфери, які допоможуть своєму керівникові зорентуватися і вибрати правильний шлях руху на основі застосування МСФЗ, вже й зараз в дефіциті, а скоро стануть найзатребуванішими на ринку України, їх знання – це невід'ємний атрибут професіоналізму.
Навіть якщо Вам здається, що МСФЗ - це ще далеко, ми знаємо точно - це «далеко» настає вже завтра.
 
Перше в Україні повноцінне спеціалізоване електронне аналітичне видання «Вісник МСФЗ» від компанії-розробника систем ЛІГА:ЗАКОН - це найпростіший і доступний спосіб не просто познайомитися з МСФЗ ближче, але і дізнатися оперативно, докладно і професійно про все необхідне, що сьогодні вже майже кожному треба застосовувати на практиці.
Видання призначене, в першу чергу, для власників і вищого менеджменту бізнесу, а також для безпосередніх виконавців їх управлінських рішень (бухгалтерів, фінансистів, аудиторів).
 
Регламентні питання:

 

 • Повна назва -  «ВІСНИК Міжнародних стандартів фінансової звітності»;
 • Коротка назва - «Вісник МСФЗ»;
 • Періодичність виходу - 2 рази на місяць (орієнтовно - по середах).
Ступінь наповнюваності:

 

 • обов'язково тема номера;
 • до 6 аналітичних матеріалів (3 статті, 3  відповіді на питання);
 • 2-3 новини, раз в місяць – інтерв’ю;
 • в кожному номері – навчальний матеріал (1-2).
Кожен номер містить накопичувальний додаток «Бібліотека МСФЗ», в якому містяться:

 

 1. супроводжуючі матеріали щодо складання основних форм звітності;
 2. систематизовані відомості та матеріали інших ресурсів систем  Л:З по темі МСФЗ;
 3. функціонально-довідкові матеріали (додаткові стандарти, словник термінів МСФЗ, корисні ссилки і тд.)
Формат видання дозволяє зберегти всі функціональні переваги роботи з системами "Ліга:Закон":

 

 1. пошук за зворотніми зв'язками;
 2. зв'язок з документами системи - національні стандарти, роз'яснення профільних відомств і т.д.
Редакційна порада: після виходу видання буде остаточно сформований і представлений склад експертно-редакційної ради в складі авторитетних представників відповідних галузей економіки (практики), представників відомств (регулятори), наукової еліти; професійних громадських організацій.