Корпорація МЕРЕЖА

БУХГАЛТЕР&ЗАКОН  - аналітичне видання для бухгалтерів та фінансистів із глибинним систематизованим аналізом найважливіших бухгалтерських тематик з оглядом на практику, досвід судового вирішення питань, рекомендації фіскальних та контролюючих органів., 1 раз на 2 тижні. Укр. та рос. мовами.

ЮРИСТ&ЗАКОН - аналітичне видання для юристів щодо практики правозастосування з нагальних для юристів питань. Вміщує унікальні типи аналітичних матеріалів щодо огляду тематик професійних юридичних форумів, алгоритми дії у практичних ситуаціях, зразки документів із рекомендаціями щодо складання та застосування 1 раз на тиждень. Укр. та рос. мовами.

ВІСНИК МСФЗ - аналітичне видання про застосування міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) в практиці українських підприємств. Містить бібліотеку офіційних перекладів МСФЗ та аналітичні матеріали експертів. Огляд матеріалів суміжних тематик, необхідних для прийняття управлінських рішень:менеджмент, закордонне право й оподаткування, результати міжнародних економічних досліджень.  1 раз на місяць. Укр. та рос. мовами.

ІНТЕРАКТИВНА БУХГАЛТЕРІЯ - щоденне видання з аналітичною інформацією для бухгалтерів і фінансистів, юристів, власників бізнесу, керівників, кадровиків, викладачів і студентів облікових та фінансових дисциплін. Усі матеріали зв’язані гіперпосиланнями з базою НПА від ЛІГА:ЗАКОН. Укр. та рос. мовами.