Корпорація МЕРЕЖА

CONTR AGENT - система перевірки та моніторингу бізнес-партнерів. Надає можливість перевірки та контролю клієнтів на предмет надійності, постачальників, підрядників та інших осіб, з якими веде справи організація або збирається співпрацювати.

VERDICTUM – система аналізу судових рішень. Пошуково-аналітична система та інструменти обробки, аналізу та класифікації текстів судових рішень. Надає можливість швидко підбирати максимально тотожні рішення по одному предмету і обставинам справи при роботі з найповнішою базою судових рішень.

SMS-МАЯК - онлайн конроль змін статусу вашої нерухомості. Інформування фізичних і юридичних осіб про зміну статусу їхніх об`єктів у Державному реєстрі речових прав на нерухомое майно, про подані реєстратору заявки на проведення будь-яких реєстраційних дій щодої їхніх об`єктів нерухомого майна.

SMS-МАЯК ЗЕМЛЯ – онлайн контроль змни статусу земельних ділянок для власників або користувачів. Сервіс дозволить отримувати повідомлення про будь-які реєстраційні дії щодо зімельних ділянок на ранніх стадіях

SEMANTRUM – онлайн-система медіа-моніторингу та контент-аналізу. Моніторинг 24/7 та контент аналіз ТБ, радіо, друкованих медіа, інтернет ЗМІ та соцмереж