Корпорація МЕРЕЖА

ПРАВО УКРАЇНИ  - рішення з повним обсягом головних нормативних документів України та законодавчими новаціями. Правова картина дня. Висвітлює значущі події для бухгалтера (календар бухгалтера) та для юриста (календар юриста). Є калькулятор відпусток та індексації зарплати. Надє можливість переглянути структуру і наповнення будь-якого модуля з повної системи.

ГРАНД - система для ключових підрозділів великого підприємства – бухгалтерії, юридичного департаменту та кадрового відділу, яка також містить електронні видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та ЮРИСТ&ЗАКОН.

ПРАЙМ - система для підприємства, зокрема керівника, бухгалтера (Ситуації для бухгалтера, Консультації та ін.), кадровика (Ситуації для кадровика, Інструкції та шаблони) і юриста (Судова практика, Коментовані кодекси та ін.)

ЮРИСТ ПРОФсистема для юридичної компанії та юриста: Коментовані кодекси, Європейське законодавство, Мистецтво оборони, Судові прецеденти та практика, ін.

ЮРИСТ -  cпеціалізоване рішення для юриста, адвоката: Термінологічний словник, Законопроекти, Ситуації для юриста, Законодавство України, Довідники та ін.

БУХГАЛТЕР ПРОФ - система для невеликого підприємства, що містить правову інформацію для бухгалтера: Форми та бланки, Ситуації для бухгалтера, Консультації, Калькулятори та ін. 

 

 

Інформаційне наповнення і порівняння систем