Корпорація МЕРЕЖА

     Інформаційно-правова та комунікаційна платформа для бізнесу LIGA:ZAKON - це Web-рішення для підприємств і спеціалістів, хмарний (онлайн) продукт, який є єдиною точкою входу через інтернет у всі продукти та сервіси ЛІГА:ЗАКОН. Платформа входить в комплект с любим із продуктів ЛІГА:ЗАКОН, має власну функціональність. Користувач отримує логін і пароль доступу до ресурсу і може працювати при наявності доступу до Інтернету рівня 2G.

     Інтеграція всіх продуктів ЛІГА:ЗАКОН в Платформу дозволяє створити єдине інформаційне поле для різних типів інформації, відкриває нові можливості і створює нову якість у забезпеченні потреб користувачів. Інноваційні технологічні рішення й адаптивний дизайн платформи дозволяють використовувати мобільні пристрої (персональні комп`ютер, планшет, смартфон). Хмарна платформа LIGA:ZAKON забезпечує цілодобову підтримку безперебійної діяльності підприємств, підприємців, організацій, установ.

     Для юристів, юрисконсультів, адвокатів, бухгалтерів, фінансистів, приватних підприємців, кадрових спеціалістів платформа – це робочий інструмент, що забезпечує, підтримує, полегшує їхню повсякденну діяльність. За допомогою різних модулів спеціалісти задовольняють свої професійні потреби у пошуку, систематизації та аналізі правової інформації в повній та актуальній базі (НПА, аналітика, консультації, типові шаблони, форми та бланки, судові прецеденти, довідкова інформація тощо). Крім цього, абоненти інформаційно-правових систем ЛІГА:ЗАКОН можуть отримати індивідуальні консультаціі від провідних експертів компанії ЛІГА:ЗАКОН за онлайн сервісом «Особистий експерт».

     Для керівників платформа є сигнальним і контролюючим інструментом: дозволяє відслідковувати та розуміти можливості й загрози для бізнесу в законодавчому полі, контролювати отримання оперативної та достовірної інформації основними підрозділами й відповідальними особами на підприємстві, працювати з контрагентами, отримувати бліц-довідки щодо неоднозначних бізнес-ситуацій, пов'язаних з безпекою бізнесу, працювати з правовою та діловою інформацією у простих форматах (інфографіках, схемах, відео тощо).

     Для певної категорії користувачів систем ЛІГА:ЗАКОН характерна заборона виходу з комп`ютерів або з корпоративної комп`ютерної мережі підприємства, організації в мережу Інтернет.  Тому ЛІГА:ЗАКОН поряд з хмарними (онлайн) продуктами підтримує оффлайн (десктопні) системи ЛЗ ПІДПРИЄМСТВО, ЛЗ ЮРИСТ, ЛЗ БУХГАЛТЕР,  що встановлюються на комп`ютері клієнта. При цьому інтернет може використовується лише для отримання оновлень систем, а подальша актуалізація баз даних систем виконується окремо.