Придбати систему
Корпорація МЕРЕЖА

Оптимізація податків і бізнесу 2017. Які інструменти нам залишив законодавець? Версія для друку

21 .04 .2017 р.

Практичний семінар

  • Дата проведення21 квітня 2017
  • Місце проведення Львів готель ЖОРЖ
  • Реєстрація з 09.30
  • Час проведення з 10.00 до 17.00.
  • Кава-перерва 13.00 - 13.30
  • Вартість 1400 грн
  • Вартість для абонентів Корпорації МЕРЕЖА 10% знижка

Александр СМИРНОВОлександр СМИРНОВ, адвокат. Спеціалізація - податкові конфлікти, захист бізнесу і посадових осіб від неправомірних дій контролюючих органів. Досвід роботи - більше 12 років.

Проводить авторські семінари для керівників, бухгалтерів, юристів з 2012 р Викладач права за програмою CAP / CIPA. Постійний лектор ЛІГА: ЗАКОН.

 

 

І. Як вплинули на питання оптимізації законодавчі нововведення. 2017 року? 

 

1. Посилення відстеження пересорта номенклатури товарів. Кодування згідно з УКТ ЗЕД всіх товарів і послуг (п.п. "і" п. 201.1 ПКУ). 
2. Як "знецінили" первинку. Аналіз змін в ЗУ "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні". 3. Відповідальність за ухилення від сплати податків в 2017 році. 3.1. Оптимізація або ухилення? З якої суми стартує відповідальність за ст. 212 КК України у 2017 році? 3.2. Коли податкова міліція має право відкривати кримінальне провадження за результатами податкової перевірки? 3.3. Аналіз поширених способів ухилення від відповідальності: використання номінальних керівників, використання компаній-прокладок, систематична зміна операційних компаній, "відстоювання" компаній, підписання документів повіреним. 
  

ІІ. Як відпрацьовуються схеми роботи в 2017 році. 
1. Як УКРІНФОРМ вибирає собі жертву і як не потрапити в план-графік? (Наказ Мінфіну №723) 
2. Комплексний контроль податкових ризиків з ПДВ триває (Наказ ГФ №543) 
3. Як фіскали відображають в актах перевірок нереальні господарські операції? (Лист УКРІНФОРМ № 16872/7 / 99-99-14-02-02-17). Чому кожна ланка в схемі має відповідати всіма ознаками самостійного суб'єкта?

 

III. Комплексний підхід до оптимізації. 
1. Податкове планування, як складова частина оптимізації оподаткування. Базові методи податкового планування. З чого почати? 
2. Оптимізація і мінімізація не одне і те ж! 
3. Три основні цілі оптимізації та інструменти їх досягнення.

 

IV. Ефективні інструменти оптимізації.

1. Оптимізація через реорганізацію. Податки, на які поширюється: ПДВ, податок на прибуток. 1.1. Можливі варіанти застосування реорганізації на прикладі виділення. 1.2. Реорганізація, як безподатковий спосіб виведення активів, аж до фізичних осіб. Переваги компанії - зберігача активів. Як реорганізація дозволяє уникнути нарахування ПДВ при переході на єдиний податок. 1.3. Зменшення інтересу з боку УКРІНФОРМ - розмиваємо обертів. 1.4. Виділення підприємства (активів), як інструмент оптимізації бізнесу. Розглядаємо на прикладах. Варіанти виділення. Скільки компаній виділяти? 1.5. Чи можна до виділеної в 2017 році компанії застосувати податкові канікули? 
 
 2. Захист активів - забезпечення життєздатності бізнесу! 2.1. Продаж майна через продаж корпоративних прав. 2.2. Способи самостійного обтяження майна. 2.3. Як екстрено скинути активи? 2.4. Як захистити майно підприємства і отримати вигоду, використовуючи фізичну особу? Варіанти схем. 

  

3. Оптимізація через схему з давальницькою сировиною. Податки, на які поширюється: ПДВ, податок на прибуток. 3.1. Варіанти використання на прикладах. Захист виробництва від проблем "по ланцюгу". Яку систему оподаткування вибрати для переробника? 

4. Оптимізація за допомогою посередницьких договорів (комісія, агентський договір). Варіанти використання на прикладах. Податки, на які поширюється: ПДВ, податок на прибуток, зарплатні податки. 4.1. Зниження бази оподаткування за рахунок посередництва. Модель "зовнішні посередники" або "ми - посередники". 4.2. Оптимізація через зміну предмета договору. 4.3. Використання посередницької схеми для захисту товару, що імпортується. 
 

5. Оптимізація через передачу товару на відповідальне зберігання. Податки, на які поширюється: ПДВ, податок на прибуток. 5.1. Особливості використання та тонкі місця на прикладах. 5.2. Заміна оренди на зберігання. Сфера використання. 5.3. Зберігання, як спосіб підтвердження походження товару 
 

6. Оптимізація за допомогою поділу ПДВ-шних і без ПДВ-шних потоків.

 

7. Оптимізація через використання спрощеної системи. 
Переклад напрямків або окремих компаній на ЄП.

 

8. Зниження ризиків "сірих" ПДВ-схем (покупка / продаж НК, нетиповий експорт, відшкодування під послуги).

 

9. Метод "Красиві витрати": зберігання, обслуговування, навчання, перевезення, експедирування, клінінг, аутсорсинг, реклама, страхування. 
Послуги, реальність яких можна довести.

 

10. Контрагент виявився проблемним - що робити? Як мінімізувати ризики втрати НК і витрат. Як вибрати контрагента і як перестрахуватися, якщо вибір буде не зовсім правильним? 

 

11. "Втрата" підприємства як інструмент оптимізації. Варіанти реалізації на прикладах, нюанси, тонкі місця.

12. Оптимізація за допомогою штрафних санкцій. Сфера застосування 
можна отримати вигоду з ПДВ? Регулювання прибутку і збитків у внутрішній структурі компаній за допомогою штрафних санкцій. 

 

13. Податковий кредит і норми природного убутку. Чи доведеться пройти через суд?

 

14. Оптимізація через аутсорсинг. Кого можна "обгрунтовано" вивести в аутсорсинг і як це вплине на оподаткування підприємства? Неочевидні вигоди. Аутсорсинг і легалізація трудових відносин.  
 

V. Оптимізація зарплатних податків (ПДФО, ЄСВ). 
1. Неповна зайнятість або мінімалка 3200 грн. Що вибрати? Чи є інші законні способи платити менше МЗП? 2. ФОП - альтернатива найманої праці? Фінансові наслідки прихованих трудових відносин, зарплати в конверті і неоформленого праці. Як не допустити ознак прихованих трудових відносин? Професії, які повністю підходять для ФОП. 3. Заміна частини зарплати дивідендами, компенсацією за використання майна або добовими. Плюси і мінуси. 

Бонус!

П'ять способів легалізації походження товару.

Робота з готівкою. 
1. Підсумки фінансового моніторингу НБУ за обігом готівкових коштів в 2016 році. Прогнози 2017. 2. До чого призведе обмеження сум готівкових розрахунків за участю фізичних осіб до 50 тисяч гривень? 3. Вісім способів легального отримання готівки. 
 

Цілий день практичні кейси щодо зниження і перерозподілу податкового навантаження і оптимізації бізнесу.

Написати відгук